ÇEVBİL

Çevbil'e Hoş geldiniz. 

ÇEVİBİRİBİLİM AKADEMİSİ

ÇEVBİLÇevbil ÇEVBİL

Çeviribilim Akademisinden Mesaj

Merhaba Sevgili Çevirmenler,

çeviribilim akademisi olarak

Çeviri dünyasında yer alan ve bu alanda önemli bir görevi üstlenen siz değerli çevirmenlerimize teşekkür etmek istiyoruz. Sizler, dil bariyerlerini yıkarak, farklı kültürleri bir araya getiriyor ve dünya genelindeki iletişimi güçlendiriyorsunuz

ÇEVBİL YEŞİL LOGO


Bizim için çok önemli olan sizlerin bilgi ve deneyimlerini paylaşarak yeni nesil çevirmenlerin yetişmesine katkıda bulunmanızdır. Bu nedenle, sizleri çeviribilim alanında düzenlediğimiz eğitim ve seminerlere davet ediyoruz. Sizlerin tecrübeleri, bu etkinliklerde bizimle birlikte bulunan genç çevirmen adayları için büyük bir fırsat olacaktır.

 

Çeviri bilimi alanında yapacağımız her çalışmada, sizlerin tecrübelerine ve bilgi birikimine ihtiyacımız var. Sizlerin desteğiyle, çeviri alanında yeni bir çağ açarak, dünya genelindeki iletişimi daha da güçlendirmek istiyoruz. Bu yolda bizimle birlikte yürüyeceğinize inanıyoruz.

 

Saygılarımızla,

ÇEVİRİBİLİM AKADEMİSİ

Read more ⇨

We are ready for any challenges

Çeviribilime, Çeviri Öğrencilerine ve Saygıdeğer Çevirmenlere katkıda bulunacağımıza söz veriyoruz. 

Başarı bizim elimizde

çevbil neler sunuyor

ÇEVİRİBİLİM AKADEMİSİ

çevbil akademi

ÇEVBİL Akademi, çeviribilim alanında çalışan çevirmenler, öğretim üyeleri ve edebiyatçılarla işbirliği yaparak, bu alanda bilgi birikimini arttırmayı ve yeni nesil çevirmenlerin yetişmesine katkı sağlamayı hedeflemektedir

çeviribilim öğreticisi

ÇEVBİL, Çeviribilim alanını öğrencilere tamamen öğretmek için elinden geleni yapmaktadır. Alanla ilgili yerleşmemiş bilgiler çok basit hale gelecek. Çeviribilim kuramları pekiştirilecek ve dünyadaki son yenilikler öğrencilerle paylaşılacaktır.

çevbil tech

ÇEVBİL TECH'in geliştirdiği uygulamalar arasında yapay zeka tabanlı çeviri yazılımları, dil öğrenme uygulamaları, sözlük ve tercüme araçları gibi birçok farklı seçenek bulunuyor. Bu uygulamalar sayesinde, kullanıcılar farklı diller arasında çeviri yapabilir, yeni diller öğrenebilir ve kelime dağarcıklarını genişletebilirler..

meslek kazandırma

Çeşitli seminer, konferans ve etkinliklerle çeviri ve dilin kullanıldığı farklı alanlara dair söyleşilerde üniversite sonrası için öğrencilere danışmanlık vermektedir.

alan tanıtımı

Çeviribilimle ilgili sosyal medya vb. araçlarla çeviri ve çevirmenlik mesleğini tanıtmaktadır.

çevbil tech
ÇEVBİL TECH, teknolojiyi kullanarak çeviri alanında yeni bir çağın başladığına inanıyor ve bu doğrultuda geliştirdiği uygulamalarla kullanıcıların işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor. 
cevbil@cevbil.com
+905344370999